ceturtdiena, 2016. gada 17. novembris

Par vislabākajiem jeb mūsu raksturojums

Hey visiem!

Vēlamies visus iepazīstināt ar visvisvislabākajiem Jēkabpils Agrobiznesa koledžā. Tātad par mums- esam 16 skaisti, gudri un ambiciozi jaunieši, kuri neredz nekādus dzīves šķēršļus un ir gatavi jebkādiem jauniem izaicinājumiem. Dažreiz esam ļoti nenopietni un smieklīgi, taču lekciju laikā esam nopietni un mācāmies ar pilnu sparu un atdevi. Bet tagad par katru personīgi.

Santa B.                                                                             
Ļoti atklātas dabas, tieša, draudzīga, vienmēr gatava dot savu plecu, uz kā izraudāties, un gatava uzklausīt jebkurā situācijā.

Dagnija
Īpaša un ieintriģējoša. Atvērta pret visiem, un nebaidās pateikt acīs to, kas nepatīk. Smieklīgs un pozitīvs cilvēks, taču mācību laikā pavisam nopietni pievēršas mācību vielai. Traka uz melnu krāsu.

Agija
Iekšēji līdzsvarota, ar labu gaumi un centību apveltīta būtne. Viņa ir enerģiska, jautra un dzīvespriecīga. Kas skar mācības, ļoti nopietna, un visus darbus centīsies izdarīt līdz galam. Nebaidās teikt, ko domā. 
Dins
Sevī noslēgts, bet īstajā kompānijā bez kompleksiem. Meklē īsto aicinājumu savā dzīvē.
 Dažreiz smieklīgs, dažreiz kluss, bet beigu beigās tas pats Dins.

Elīna
Mūsdienīga, izteikti enerģiska, kas egoistiski laužas pa dzīves brikšņiem, lai uzvarētu.

Aivita
No ārpuses klusa un mierīga, taču iekšpusē īsts spridzeklis. Īsta un patiesa. Neļaus draugiem palikt nelaimē, un, ja nepieciešams, var kārtīgi sadot. Dzied vienkārši lieliski.

Ilva
Sportiska un apburoša, nepateiks sportam nē. Prot pastāvēt par sevi un savu viedokli.Liela sirdslieta ir arī dejošana.

Kristīne
Patīk pavadīt laiku draugu lokā. Brīvajā laikā raksta dzejoļus. Saprotoša, izpalīdzīga un draudzīga meitene. Viņas mērķis ir piepildīt sapņus.

Vika
Pēc dabas neatlaidīga un zina, ko drīkst atļauties. Vienmēr ir eleganta un ar lielu gribasspēku.

Viola
Labs cilvēks, izpalīdzīga un gudra. Ideāliste, viņai ir daudz  draugu, un tāpēc labi saprotas ar citiem.

Endija
Patīk tautiskās dejas, futbols, lasīt grāmatas un atpūsties ar draugiem. Neatteiks, ja kāds prasa nošpikot vai atsūtīt mājasdarbu. Praktiska, sabiedriska, ar patīkamu harismu, gaisīga, bet ar saviem principiem.

Santa M
Zvēr izlauzt sev ceļu. Izdevību nepalaiž garām neizmantotu. Zinātkāra, galva viņai īstajā vietā, neizsīkstoši tic brīnumam.

Maira
Cenšas sevi pierādīt, cik vien tai spēka, viņai ir ļoti spēcīga personība, ja ko vēlas, to arī sasniegs, un neviens viņu neapturēs. Ļoti dievina banānus.

Aiva
Praktiskuma, neatlaidības, precizitātes un veiklības apvienojums. Romantiska. Apbrīnojami veikli sasniedz izvēlēto mērķi un piepilda sapņus.

Amanda
Jautra un komunikabla būtne, patīk dzīvot saticībā ar visiem, bet tajā pašā laikā nebaidās pateikt, ko domā. Diezgan jautra un dzīvespriecīga. 

Tomass
Viltīgs, iekšēji savākts, un visu dāmu lolots. Vienīgi strīdā var zaudēt pašsavaldīšanos, un tad spēle zaudēta. Strādīgs un talantīgs.


Tādi ir tie grāmatveži. Itkā katrs savādāks, tomēr kopā esam spēks. Katrā slēpjas kaut kas īpašs un nozīmīgs, kas mūs visus vieno!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru